fatraski uteczmesta

Požičovňa a servis lyží/snowboardov FATRA SKI sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone v srdci Národného parku Malá Fatra. Nájdete nás priamo v strediskovom areáli Paseky. Požičovňa lyžiarskeho výstroja FATRA SKI Vám ponúka dostatočný počet kvalitného výstroja renomovaných značiek. Široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, bežiek, snowboardov, snežníc a sánok uspokojí aj najnáročnejších klientov.

Servis lyžiarskeho výstroja
Chcete aby bola Vaša výstroj opäť ako nová, Vaša jazda bezpečná a plynulá? Zverte svoju výstroj do rúk našich odborných servisných pracovníkov. Na servisnom stroji RoffB ošetria hrany a sklznicu Vášho lyžiar-skeho alebo snowboardového výstroja, namontujú a správne nastavia viazanie, vykonajú drobné opravy a náradím Holmenkol ručne urobia pretekársky servis.

Požičovňa lyžiarskeho výstroja
Požičovňa lyžiarskeho výstroja FATRA SKI Vám ponúka dostatočný počet kvalitného výstroja renomovaných značiek. Široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, bežiek, snowboardov, snežníc a sánok uspokojí aj najnáročnejších klientov. Naši odborní pracovníci Vám ochotne poradia pri výbere vhodného výstroja a nastavia ho tak, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne.

Pre viac informácií volajte +421 908 331 449

 

 

Kde nás nájdete?

 

 

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449