bobotyV peknej priestrannej reštaurácii (kapacita cca 100) s výhľadom na Rozsutec Vám ponúkame široký výber jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne ako aj špeciality šéfkuchára. Pravidelne organizujeme gastronomické dni zamerané napríklad na rybacie hody alebo jahňacie špeciality. Počas sezóny sa ponuka rozširuje aj o popoludňajšie koláčiky a zákusky, zmrzlinové a ovocné poháre.

K tomu všetkému Vás priamo od stola očarí okolitá príroda Vrátnej doliny v plnej sile a kráse. Priamo z reštaurácie sa môžete kochať nádherou hrebeňa Malej Fatry a jej vrcholov Stoh či Veľký Rozsutec. A'la carte ponuka obsahuje klasické slovenské špeciality ako aj rôzne iné druhy jedál. V ponuke sú viaceré druhy kvalitných slovenských a českých vín, na ktoré sa špecializujeme. Reštaurácia je otvorená denne.

LETNÁ TERASA
Dokonalú pohodu si užijete na novej slnečnej terase, ktorá okrem stravovania ponúka studené a teplé nápoje, miešané alkoholické a nealkoholické drinky ako aj koláčiky a zákusky, zmrzlinové a ovocné poháre.


KAVIAREŇ
Vedľa reštaurácie sa nachádza priestranná kaviareň, ktorá má kapacitu cca. 40 miest s výhľadom na hrebene Malej Fatry a neďaleké lyžiarske stredisko Vrátna.

NOČNÝ BAR
Hotel*** Boboty má svoj moderne zariadený nočný bar s vlastným DJ-om a ozvučením, ktorý je otvorený podľa požiadaviek hostí. Kapacita baru je cca. 40 mie

Kontakt:
Vrátna 515
013 06 Terchová

+421 903 266 231

 

Kde nás nájdete?

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449