pokladovka

 

 

Pre nadšencov pohybu v prírode a aby sme sa v tej karenténe nezbláznili. Všetci vieme, aký je pohyb vonku blahodárny tak o tom tu písať nebudeme.

Vitaj medzi nami!

 

 

Pokladovka

 

Pre nadšencov pohybu v prírode a aby sme sa v tej karenténe nezbláznili. Všetci vieme, aký je pohyb vonku blahodárny tak o tom tu písať nebudeme. Vitaj medzi nami!

Pokyny! Prosím, čítaj pozorne! A nepíš mi na súkromný messenger. Medzi tými desiatkami správ sa stáva, že sa občas nejaká stratí a nerada by som, aby si niekto myslel, že ho ignorujem. Takže ak máš stopercentnú istotu, že na tvoju otázku nie je odpoveď na tejto stránke – pokojne sa pýtaj v priestore na FB v skupine Zdravý pohyb deťom. Vždy je tam status ku aktuálnej pokladovke. Ak nebudem práve k mání ja, niekto sa určite nájde. Ak chceš radšej osobne tak píš na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

pokladovka

Ako sa zúčastniť… od 20.1. – 31.1.2021

  • Teraz si tuto kúp účasť na pokladovke, v produkte Pokladovka si vyber mesto, kde budeš pátrať – je tam presné miesto i organizácia, kam poputuje tvoj príspevok.
  • Ihneď ako bude pokladovka uhradená – ti prídu inštrukcie e-mailom. Ak dáš platiť bankou – môže to trvať až tri dni, ak kartou – ide to hneď.
  • Postupuj podľa inštrukcií, ktoré ti prídu e-mailom – nájdeš tam pokyny k nájdeniu pokladu, i to, ako sa môžeš zúčastniť súťaže o pekné ceny.
  • Pokladovka, má vždy stanovený časový limit a spravidla to bývajú dva týždne.
  • Na konci tohoto času prebehne žrebovanie – žrebuje sa vždy jeden účastník z každého miesta zapojeného do hľadania pokladu. Niekedy je to prekvapenie, niekedy budeš vedieť o čo hráš. Tentokrát žrebovanie nebude vecou náhody, ale výhra pripadne jednému hľadačovi z každej organizácie, ktorý získa za svoju fotografiu n ajvac likeov. V prípade rovnakého počtu – žrebujeme. Vyhodnotenie bude 31.januára o polnoci.
  • POKLAD je vždy online – video na cvičenie, hra na stiahnutie atď. ako sa k nemu dostaneš sa dozvieš po zakúpení si účasti. Tak teraz hurá do toho!

KDE JU KÚPIM ? ---> TU