gillarena uteczmestaChcete si podporiť sebavedomie, sebauvedomovanie sa, správne návyky, disciplínu, sebarealizáciu, či rozvíjanie tela a ducha? Zabudnite na obyčajné fitness centrá a navštívte novú GILL ARENU, ktorá je zameraná na lezenie na umelej stene, bouldering, drytooling a via ferrata. V aréne nájdete zábavu pri zdolávaní boulderových a drytoolingových ciest. Skupinám ponúkame základný tréning pohybu vo vysokohorskom teréne s možnosťou získania základných zručností zdolávania via ferrata ciest.

V aréne nájdete príjemné posedenie s priateľmi v Gill bare ako aj zábavu pri zdolávaní boulderových a drytoolingových ciest. Skupinám ponúkame základný tréning pohybu vo vysokohorskom teréne s možnosťou získania základných zručností zdolávania via ferrata ciest.

Pre tých, ktorí nevlastnia vlastnú horolezeckú výstroj je k dispozícii požičovňa a predajňa horolezeckého materiálu. Súčasťou uvedených foriem lezenia pre náročných i menej náročných je možnosť zvýšenia fyzického fondu v kardio a fitness centre. GILL ARENA ponúka možnosť športového vyžitia pre celé rodiny. Deti môžu začať liezť na detskej stene, ktorá je súčasťou detského kútika.

Parkovanie v areáli firmy.
Otvorené denne od : 6:00 hod. – 20:00 hod.

Kontakt: 

tel.: +421-41-5622314 

gillarena

 

Kde nás nájdete