Screenshot boudering

Lezecká stena K2 Žilina - boulderingová lezecká stena a kaviareň K2. Bouldering patrí medzi lezecké športové disciplíny. Lezci sa pohybujú v maximálnej výške niekoľkých metrov. Lezenie môžete vyskúšať aj v Žiline na stene, ktorá je najväčšou na Slovensku s plochou 300 m2, s výškou 3,4 m a s 300 chytmi.

Bouldering je druh lezenia prevádzkovaný bez lana na malých skalných blokoch alebo nízkych skalách niekoľko metrov nad zemou. Názov pochádza z anglického slova boulder ("balvan").

Bouldering je druh lezenia prevádzkovaný bez lana na malých skalných blokoch alebo nízkych skalách niekoľko metrov nad zemou. Názov pochádza z anglického slova boulder ("balvan"). V súčasnosti získava veľkú popularitu hlavne u začínajúcich lezcov, oi. Aj vďaka svojej nenáročnosti na vybavenie a skúsenosti.

Otvorené:
Po-Pi 8:00-24:00
So-Ne 12:00-24:00


Súčasťou areálu je aj kaviareň, ktorá sa nachádza v areáli vysokoškolských internátov na Hlinách a jej súčasťou je bouldrová stena. Zákazníci majú zadarmo k dispozícii WIFI pripojenie k internetu
V kaviarni je k dispozícii calcetto a jukebox s mnohými interpretmi. Každý mesiac sa v bare konajú rôzne akcie nielen pre študentov z internátov.

Objednávky a podrobnejšie informácie na:

Extrem klub Žilina
Langsfelda 1, 010 08 Žilina
Tel.: +421 (0)903 565 113
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Web: www.anatomic.sk

Horolezecký klub Salora Žilina
Jarná 12, 010 01 Žilina
Tel.: +421 (0)903 944 279 
E-mail: //Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript./

boudering

 

Kde nás nájdete