bowling 2

V zábavnom centre sú umiestnené dva biliardové stoly, dve bowlingové dráhy, stolný futbal a vzdušný hokej. V zábavnom centre je kapacita miest na sedenie pre 34 osôb. Občerstvenie si môžete objednať priamo v bare zábavného centra alebo cez zvonček priamo z barovému pultu reštaurácie. Počas hry môžete sledovať veľkoplošné obrazovky so športovým ,hudobným alebo iným programom podľa Vášho želania.

Bowling
Pre príjemné využitie Vášho voľného času Vám ponúkame dve bowlingové dráhy. Dráhy sú vybavené automatickými stavačmi kolkov. Každý hráč si môže navoliť na ovládacom paneli vlastné nastavenie. Pre skutočný zážitok z hry je v ponúke aj využitie profi-obuvi. Veľmi pekná je večerná hra s UV osvetlením dráhy a kolkov. Pre deti sú k dispozícií gule o veľkosti 6 a váhe 3kg. Dráha je postavená pre kapacitu až 10 hráčov.

Biliard
K dispozícii sú dva biliardové stoly. Biliardová herňa je opticky oddelená od bowlingových dráh a vytvára pokojné a pohodlné prostredie pre hru.

Stolný futbal - Calcetto
Futbalový stôl má osvetlenie hracej plochy s bezpečnostným nerozbitným sklom. Každý tím, alebo jednotlivec má k dispozícii štyri tyče, ktorými ovláda figúrky. Každá tyč ovláda jednu časť herného poľa ,prvá brankára, druhá obranu, tretia stred poľa a štvrtá útočníkov.

Air Hockey - Vzdušný hokej
Vzdušný hokej má samostatné osvetlenie aj ozvučenie. Hraciu plochu tvorí oceľová tabuľa s malými otvormi, ktoré slúžia na vháňanie vzduchu na hraciu plochu. Vďaka prúdeniu vzduchu hrací puk dosahuje veľkú rýchlosť bez trenia. Vzdušný hokej je určený pre dvoch hráčov. Hráči musia pomocou „strkátka" dostať puk do súperovej bránky. Keď puk spadne do bránky dostáva hráč bod. Víťaz je ten, kto prvý dosiahne určený počet bodov alebo v danom časovom intervale bude mať viac bodov. Rýchla adrenalínová hra pre všetky generácie, pri ktorej si vyskúšate svoju rýchlosť a postreh a zažijete veľa zábavy

Objednávky a podrobnejšie informácie na: +421 41 5693 621

biliard

 

Kde nás nájdete