golfstimulatoPrvý Žilinský Golfový Klub poskytuje športové, spoločenské a kultúrne vyžitie v atraktívnom prostredí. Klub využíva zariadenie golfového indooru, kde sú umiestnené tri golfové simulátory a putting area. Súčasťou areálu je obchod s golfovými potrebami, bar s príjemným posedením pri krbe.

Golfový simulátor Full Swing Golf bol navrhnutý a zostrojený s jediným zámerom, bez limitov. Systém sľubuje nekompromisné golfové skúsenosti, ktoré môžete využiť na svetových golfových ihriskách. Full swing golf špecifikuje úder loptičky z rôzneho uhlu v rôznych environmentálnych podmienkach. Presne tak, ako na skutočnom golfovom ihrisku. Štandardná konfigurácia zahŕňa 688 nezávislých senzorov, čo vysvetľuje, prečo je systém schopný zaregistrovať a následne vyhodnotiť let loptičky v reálnom čase. Tento revolučný systém zmenil indoorovú golfovú hru od "podložky" až po samotnú skúsenosť s indoorovou golfovou hrou. S využitím najmodernejšieho grafického softwaru a hardwaru, nám 3D fyzika prinášajú reálny a prirodzený pocit golfovej hry totožný s outdoorovým golfovým prostredím.

Full Swing Golf Simulátor E6 predstavuje 60 golfových ihrísk sveta. Kompletný, zákazníkovi prispôsobujúci sa tréningový program. Na želanie volené poveternostné podmienky. Čaká vás nielen golfový ale i umelecký zážitok. Vyhodnotenie smeru, vzdialenosti, rotácie a dopadu loptičky sledujú dva rady infračervených senzorov. ktoré frekvenciou 60 000 impulzov za sekundu s vysokou presnosťou štatisticky vyhodnocujú charakter odohratej golfovej lopty. Full Swing Golf Simulátor umožňuje hráčom hrať loptu z niekoľkých variant podložiek, ktoré simulujú fairway, nízky rough, vysoký rough, piesok.

Kontakt:

Mobil:    +421 (0)905 843 538

Telefón: +421 (0)41 565 2728 

Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

golfklub

 

Kde nás nájdete