masazeterchova uteczmesta

Náš salón ponúka rozsiahlu škálu služieb - rôzne druhy masáží, akupunktúru, kozmetiku, pedikúru ... A to všetko priamo v Teerchové! Chcete si oddýchnuť po náročnej túre, lyžovačke tak nás neváhajte kontaktovať. S našou pomocou sa budete cítiť ako ako znovuzrodení.

NAŠE SLUŽBY

Klasická masáž
Hmaty klasickej masáže pomáhajú udržiavať svaly v dobrej kondícii, zlepšujú prekrvenie pokožky, zlepšujú detoxikáciu organizmu a pomáhajú uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch.

Reflexná masáž chodidiel
Reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela.

Mäkké techniky
Alebo manipulácia mäkkých tkanív predstavuje liečbu pretiahnutím kože v riase, uvoľnením fascie v podkoží. Technika je bolestivá. Je odlišná od klasických masáži, nepoužívame žiaden olej.
Táto terapia sa používa na uvoľnenie povrchne uložených svalov, skrátených svalov a šliach, jaziev. Je veľmi účinná, hlavne s posunom ( pretiahnutím) fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva, pri skrátení alebo tuhnutí Achillovej šľachy.

Bankovanie
Trápi vás celulitída, migréna alebo bojujete s bolesťami chrbtice? Ak odmietate opakované návštevy lekárov a nechcete neustále investovať do drahej kozmetiky, skúste terapiu bankami. Táto alternatívna metóda úspešne liečila ľudí už v starovekej Číne. U nás je zatiaľ menej známa, no veľmi účinná.

Masáž lávovými kameňmi
Kombinácia tepla, dotykov nahriatych lavových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľováam masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom.

Kozmetika a pedikúra
Kozmetika - Oddýchnite si vo svete krásy a relaxu. Ponúkame – kompletné ošetrenie pleti s masážou, manuálne hĺbkové čistenie, masáž tváre a dekoltu, mikromasáž očného okolia , formovanie, farbenie obočia a rias, depilácie voskami, 3d riasy, líčenie – denné, večerné, svadobné.
Pedikúra - doprajte starostlivosť svojim nohám, zbavte sa neželaných vád na chodidlách. Ponúkame - mokrá pedikúra klasik, kombinovaná pedikúra ( mokrá aj suchá ) , ošetrenie zarastajúceho, zhrubnutého nechtu, odstránenie kurieho oka, francúzske lakovanie nechtov, lakovanie so zdobením, peeling na nohy, gél lak úprava nechtov, šponovanie.

Kontakt: 

tel. +421 (0)905 93 00 66
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

masazterchova

 

Kde nás nájdete