Požičovňa športových veci 

Požičovňa sa nachádza v centre Terchovej na hlavnej ulici vedľa obchodu lidl. V požičovni si môžete zapožičať niektoré veci ZADARMO.                   V požičovni si môžete bezplatne požičať:

- Turistické nosiče na deti 

- Turistické paličky 

- Ruksaky 

- Ďalekohľady 

- Sánky (zimná sezóna)

Všetky tieto veci si viete u nás požičať ZADARMO. Ako to funguje ? Nechávam sa záloha za jednotlivé veci a to v hodnote 30 €. Záloha sa Vám vráti akonáhle vrátite veci. Vieme športové veci požičať aj na viac dní. 

Pre milovníkov cyklistiky máme k dispozícií: 

- Elektorbicykle 

- Horské bicykle: dámske, pánske a detské  

- Vozík na dieťa 

- Detské sedačky 

Elektobajky máme k dispozícií od apríla (záleží od počasia) do októbra. K dispozícií máme 8 elektobicyklov. Požičanie na deň stojí 35 € a necháva sa záloha v hodnote 100 €. Záloha sa vráti pri vrátení. 

Horské bicykle sú v rovnakom termíne dostupné ako aj elektobicykle. K dispozícií máme 10 bicyklov, rôznych veľkostí. Požičanie na deň stojí 18 € a necháva sa záloha v hodnote 100 €. Záloha sa vráti pri vrátení. 

Pre milovníkov zimnej turistiky máme: 

Turistické protišmykové mačky 

- Snežnice 

Turistické protišmykové mačky máme v rôznych veľkostiach od: 33 - 45. (veľkosť topánky). Požičanie protišmykových na deň stojí 5 € a necháva sa záloha v hodnote 40 €. Záloha sa vráti pri vrátení. 

Snežnice na uľahčenie prechodu pri poriadnej snehovej nádielke. Samotné požičanie stojí 5 € a tak ako pri mačkách necháva sa záloha 40 €. Záloha sa vráti pri vrátení. 

Športové veci si môžete vopred rezervovať a to telefonicky +421 908 331 449, mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.