bobovauvodni

Bobová dráha sa nachádza v stredisku Veľká Rača - Oščadnica. Tento adrenalínový zážitok Vás doslova pritlačí do sedačky. Dráha je hlavnou atrakciou letnej sezóny. Štart bobovej dráhy je vpravo od vrcholovej stanice lanovky na Dedovke pri budove garáže vozíkov bobovej dráhy. V tejto budove je takisto aj pokladňa a malé občerstvenie.

Dráha prechádza od vrcholovej stanice Dedovky popod chatu Koliba, niekoľkými serpentínami medzi lanovkou a zjazdovkou č.2, aby potom premostením prešla na úžasný 360 stupňový rondel a stratila sa v lese medzi Grúnikom a zjazdovkou č. 2, kde sa bude krásnymi serpentínami a skokmi dostávať až na dojazd zjazdovky na Grúniku, odtiaľ sa naspäť na vrchol dostanete stále na vozíku 400 m vlekom. Celá bobová dráha je konštruovaná s prihliadnutím na maximálnu bezpečnosť, rýchlosť vozíka si regulujete sami, pričom jeho maximálna rýchlosť je technicky prispôsobená na 40 km/h a vozík počas celej jazdy nemôže opustiť trať a ste k nemu pripútaný bezpečnostným pásom. Vozíky sú dvojmiestne, pričom sa na nich môžu viezť aj dve dospelé osoby. Bobová dráha je v prevádzke aj v zimnej sezóne.

Parametre dráhy: dĺžka 1300 m, maximálna rýchlosť 40 Km/h, počet zákrut 15, počet rondlov 1, počet skokov 12, dĺžka vleku 420 m.

Podrobnejšie informácie na: +421 911 243 601

bobovavelka

 

Kde nás nájdete