raft uvodniliptak

Rafting v Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš na umelo postavenom kanáli umožňuje splavovať divoké pereje aj v letných mesiacoch, keď má väčšina riek suché koryto. Dľžka trate je cca 350 m. Raftujte so skutočnými profesionálmi, ktorí sa vodným športom venujú od malička.

Ponúkame raftové programy pre skupiny, adrenalínových nadšencov ale aj rodiny s deťmi.V cene je zahrnuté – šatňu na prezlečenie, raft, inštruktora, kompletnú výstroj (máme aj detské veľkosti), vyvážanie raftov z cieľa na štart, záchrana z brehu a poplatok za slalomové trate.

PREVÁDZKOVÁ DOBA – Sezóna začína 1.4. a končí 15.11. V mesiacoch júl a august je Adrenalín Centrum Liptovský Mikuláš otvorené denne od 10.00 do 18.00. Raftovanie je možné od 12.00 do 15.00 a po 17. hodine.

Adrenalín Centrum Liptov je zároveň východiskovým miestom pri splavoch riek Váh, Čierny Váh, Orava, Dunajec, Hron. Väčšie skupine je nutné nahlásiť vopred. Ostatné mesiace na objednávku.
OBMEDZENIA – Rafting nie je možné vykonávať v termínoch keď sa v areáli konajú preteky.

Rafting cena - 25 Eur/osoba
Rafting s HD videom – 50 Eur/osoba, možnosť raftingu s video záznamom v HD kvalite a fotografiami z brehu v najexponovanejších úsekoch.

Ďalej v našom areáli nájdete mnoho iných športových zážitkov ako je: adventure golf, paintball, štvorkolky, paragliding, lukostreľba, streľba zo vzduchoviek, airsoft a hydrospeed.

Objednávky a podrobnejšie informácie na:

Email: http://www.ktklm.sk

tel. číslo: +421 44 55 202 18

raft uteczmesta

 

Kde nás nájdete