wakeboard uteczmesta

Propaganda Freestyle Park sa nachádza v Areáli Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši. Ponúká prvý vlek svojho druhu na Slovensku jedinečný 2.0 systém. Tu máte najlepšiu a cenovo dostupnú možnosť ako sa naučiť jazdiť na vode a to na wakeboarde alebo na wakeskate.

Vo freestyleparku sa jazdí na vleku nemeckej výroby od spoločnosti Sesitec 2.0 system, jedná sa o prvý systém tohto druhu na Slovensku. Tento vlek je proste jedinečnou možnosťou ako sa môže naučiť jazdiť úplne každý, nezáleží pri tom na veku a na Vašich skúsenostiach, pretože rýchlosť jazdy vieme každému individuálne prispôsobovať a tak vyhovieť každému.
Freestylepark sa nachádza na Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka v Liptovskom Mikuláši, kde máte možnosť užiť si rafting na divokej vode, štvorkolky a mnohé iné aktivity, skrátka zábava pre každého.

Vo wakeparku budú na sezónu 2015 umiestnené prekážky ako 15 metrový obojstranný slider, meter vysoký skok, quarter-pipe a iné plávajúce prekážky, takže o zábavu bude postarané.

Našou hlavnou myšlienkou pri budovaní freestyleparku bolo spraviť tento šport dostupným každému a tiež sa snažiť o to, aby bol tento šport čoraz viac populárnym. Nemusíte mať svoju výstroj, všetko máme k dispozícií a poskytneme Vám potrebné vybavenie za symbolické 3€. Jediné čo treba je chuť a zavolať nám o všetko ostatné sa postaráme my! Naučíme Vás správne vyštartovať , plynulú jazdu , vyrezať oblúky v zákrutách a omnoho viac.

Objednávky a podrobnejšie informácie na: 0917 707 282

wakeboard

 

Kde nás nájdete