paragliging uteczmesta

Výcvikové stredisko ABCparagliding má už viac ako 10-ročné skúsenosti s výcvikom paraglidingu. Škola vychovala už množstvo paraglidistov. Ako jedna z mála na Slovensku má od Leteckej amatérskej asociácie SR oficiálne povolenie na prevádzkovanie našej školy a môžeme vám vystaviť platný pilotný preukaz ako aj medzinárodný pilotný preukaz. Okrem toho, je jedinou profesionálnou školou motorového paraglidingu na Slovensku.

 

 

Kde prebieha výcvik?

Straník je kopec pri Žiline ktorý môžeme právom nazvať " mekkou " slovenského paraglidingu. Leží v prekrásnom prostredí na úpätí Malej Fatry. Stabilným počasím a konfiguráciou terénu poskytuje pre paraglidingové lietanie tie najlepšie podmienky na Slovensku, o čom svedčí aj fakt, že tento terén využívajú pre výuku paraglidingu aj paraglidingové školy z Čiech a Poľska. Každoročne sa tu poriada viacero významných pretekov, okrem iného aj otvorené majstrovstvá Slovenskej republiky v paraglidingu s medzinárodnou účasťou.

Chcete vedieť viac? Chcete sa objednať na jedinečný adrenalínový zážitok? 

Kontakt

ABCparagliding

Pod vršky 1138/12

013 01 Teplička nad Váhom

Slovensko

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Tel. +421 903 544 844

paragliding abc

 

Kde nás nájdete?;