krasoklub uteczmesta

Korčuľovanie je všestranným športom, ktorý vyžaduje koordináciu, silu, obratnosť, flexibilitu a vytrvalosť. Ak Vaše dieťa prejaví záujem o korčuľovanie, neváhajte a prihláste ho k nám do Školy korčuľovania. Lebo korčuľovanie je zábava! Školu korčuľovania organizujeme pre deti, mládež i dospelých. Záujemcovia môžu pokračovať v tréningu krasokorčuľovania už ako členovia športového klubu Kraso klub Žilina.

Ovzdušie na zimnom štadióne je bezprašné, preto je vhodné aj pre alergikov, či astmatikov. Pohybom v chladnom prostredí sa dieťa otužuje a zvyšuje kapacitu pľúc. Práve pre tieto vlastnosti je jedným z najvhodnejších druhov telesných cvičení pre deti a výborným odrazovým mostíkom ku ktorémukoľvek športu.

Školu korčuľovania organizujeme pre deti, mládež i dospelých. Záujemcovia môžu pokračovať v tréningu krasokorčuľovania už ako členovia športového klubu Kraso klub Žilina. Naši tréneri sú vysokokvalifikovaní a výsledky ich práce či už s deťmi v prípravke alebo v športovej oblasti hovoria samy za seba.

Ako Škola korčuľovania funguje?
Škola korčuľovania je určená všetkým - deťom (od 3 a pol roka) i dospelým, začiatočníkom i pokročilým. Je dlhodobo veľmi obľúbená, nakoľko na rozdiel od verejného korčuľovania máte možnosť učiť sa na ľade neustále nové veci. Naučíme korčuľovať aj úplných začiatočníkov, ktorí na ľade nikdy nestáli. Pod odborným dohľadom tréneriek korčuľovania sa účastníci učia zvládať základné i zložitejšie korčuliarske prvky.

Zabezpečujeme:

  • brúsenie korčúľ,
  • požičiavanie korčúľ,
  • predaj korčúľ a doplnkov (chrániče, návleky, chlpáče).

Ing. Michaela Drdáková - predseda, tréner 0904 389 544 

 

 

krasoklub uteczmesta

 

Kde nás nájdete?