fatraski

Neviete sa lyžovať? Páči sa Vám tento šport? Tak neváhajte a zverte sa do rúk profesionálnych učiteľov lyžovania. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín Vás zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Naša výuka vychádza z rakúskej metodiky, ktorú prispôsobíme Vašim schopnostiam. Mimoriadnu pozornosť venujeme najmenším lyžiarom.

Chcete naučiť svoje deti lyžovať?
Máme pre ne pripravenú detskú lyžiarsku škôlku s lanovým vlekom a mnohými atrakciami. V priebehu niekoľkých vyučovacích hodín ich bezpečne zasvätíme do tajomstiev tohto krásneho športu. Pod vedením starších kamarátov - skúsených učiteľov lyžovania sa deti zoznámia so zázračným kobercom, terénnymi nerovnosťami, slalomovými bránami. Čakajú ich rôzne prekážky, ktoré sa naučia prekonávať hravou formou. Na záver päťdňových kurzov usporiadame slalomové preteky s vyhodnotením a cenami.

Zverte ich do rúk profesionálov.
Ušetríme Vám veľa času, námahy a predídeme možným zlozvykom. Odmenou Vám budú ich rozžiarené tváre, rýchle športové napredovanie a veľa zážitkov s novými kamarátmi.

Požičovňa lyžiarskeho výstroja
Požičovňa lyžiarskeho výstroja FATRA SKI Vám ponúka dostatočný počet kvalitného výstroja renomovaných značiek. Široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, bežiek, snowboardov, snežníc a sánok uspokojí aj najnáročnejších klientov. Naši odborní pracovníci Vám ochotne poradia pri výbere vhodného výstroja a nastavia ho tak, aby ste sa cítili pohodlne a bezpečne.

FreeTimeZone Vrátna

Tel.: +421 905 838 469
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 fatraski uteczmesta

 

Kde nás nájdete?