106

Zaujímavá atrakcia neďaleko Žiliny! Turistický vláčik brázdi ulice Terchové. Chcete zažiť nepoznané? Máte chuť poznávať krasy Malej Fatry a nepohnúť sa pri tom zo sedačky? Nech sa páči. Nasadnite do Terchovského vláčika a prevezte po Vráten doline. Ideálne riešenie, ako spoznať obec a netradičným spôsobom.

 

Vďaka primeranej rýchlosti a vybaveniu poskytuje táto atrakcia nielen pekný výhľad, ale aj možnosti fotografovania či filmovania. Nepremeškaj túto jedinečnú možnosť obdivovať krásy Vrátnej doliny z okienok Terchovského vláčika. Pred vami sa odhalia dominanty srdca Malej Fatry – Velký Rozsutec, Velký Kriváň, Chleb, Tiesňavy...

Všetky vyhliadkové jazdy sú sprevádzané profesionálnym výkladom. Škaredé, chladné, daždivé počasie nie je prekážkou. Vláčik je vybavený priesvitnými oknami, vďaka ktorým môžete naďalej nerušene sledovať okolie. Súprava má dva vagóny, každý s kapacitou 28 miest, to je celkom 56 osôb.

 

V prípade väčšej skupiny (minimálne 20 osôb) je možné dohodnúť individuálnú jazdu vláčikom po Vami zvolenej trase i mimo cestný poriadok. Mimoriadne jazdy vyhliadkového turistického vláčika po 18. hodine sú možné pri objednávke minimálne jeden pracovný deň pred uskutočnením jazdy. Vláčik vyjde z pred hotela Gold***, pokiaľ nebude dohodnuté inak. Posledný odchod možný o 21.00 hod.

Individuálne jazdy, či akcie nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +421 908 331 449. 

Vláčik na svadbe
Pripravte prekvapenie pre svojich hostí a odvezte sa s nimi červeným vláčikom z obradu do reštaurácie alebo si spravte okružnú jazdu po Terchovej.

Vozíme aj firemné akcie a školske výlety :)

Celá trieda na výlete.


Vďaka 28 miestam v jednom vozni vieme odviezť aj 2 triedy naraz na školskom výlete. Súprava má dva vagóny, každý s kapacitou 28 miest, to je celkom 56 osôb. Celý okruh trvá cca 60 minút. Jazda je po Terchovej, Vrátnej doline a Štefanovej. Vo vláčiku je sprievodca ktorý rozpráva deťom rôzne zaujiomavosti. 

• Jeden vozeň 1 – 26 osôb  
• Dva vozne 26 – 52 osôb 
Cena za jazdu je 3,50 €/dieťa (zľava sa dá dohodnúť, stačí zavolať na číslo 0905 432 221.)
Minimálna cena jazdy je 65 € (minimálna cena)
Čakaciu dobu účtujeme 10 €/60 minút. (podľa dohody)

ZA JAZDU TERCHOVSKÝM VLÁČIKOM VÁM VRÁTIME PENIAZE

Pri kúpe akéhokoľvek tovaru napríklad suvenírov, syrov (alebo si u nás dáte kávičku) Vám vrátime za jazdu vláčikom sumu, ktorá bude uvedená na kupóne, ktorý dostanete. Pri platbe si môžete uplatniť aj viac kupónov. 
Príklad: Dvaja dospelí a dve deti išli vláčikom celý okruh. Pri platbe získali 4 kupóny v celkovej hodnote 6 €. Neskôr si kúpia suveníry, syry v našom Infocentre. Pred platením odovzdajú kupóny na zľavu a tá im bude odrátaná z celkovej sumy nákupu. Výška zľavy nemôže byť vyššia ako hodnota nákupu.
Zľavu si môžete uplatniť v Infocentre pod sochou Jánošíka (drevenička vedľa Coop Jednota) alebo v Turistickom centre pri Lidl.

Podrobnejšie informácie na +421 908 331 449 a na WEBOVÉ STRÁNKE.

 

Kde nás nájdete