tatrlandia

Tatraladia je ideálnym miestom na letnú aj zimnú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Počas letnej sezóny si na svoje prídu malí aj veľkí v 14 bazénoch s morskou, termálnou aj čírou vodou. Nudiť sa určite nebudete vďaka 26 toboganom a šmýkačkám, atrakciám vo Funparku, celodennému programu.  A keby náhodou pršalo, tak sa stretneme pod priehľadnou strechou celoročného Tropical Paradise, kde teplota vody ani vzduchu neklesá pod 30 °C.

Objavte toto miesto plné dobrodružstva a zábavy, ktorého súčasťou je Aquapark Tatralandia, s celoročným prímorským rajom Tropical Paradise, letný Funpark Tatralandia, aj ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Počas celého roka sa okrem slnenia pod palmami môžete vyšantiť na 6 toboganoch, zrelaxovať v 9 bazénoch, užívať si blahodárne účinky thalasso terapie, zregenerovať svoje telo v Keltskom saunovom svete a načerpať stratené sily vďaka masážam, zábalom a kúpeľom vo Wellness Paradise. Tí ktorí túžia užívať si pravú zimu, len nasadnú do skibusu, ktorý ich pohodlne prepraví do najvychytenejšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.

Jednoducho zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. V Tatralandii.

Bazény
Aquapark Tatralandia ponúka 14 bazénov (z toho 9 celoročných) so slanou, termálnou aj čírou vodou a teplotou do 36°C. Voda v Tatralandii pôsobí vďaka svojmu zloženiu blahodarne na pohybové a dýchacie ústrojenstvo.

Tropical paradise
Drevená plachetnica, ktorá stroskotala na skale. Pri nej pravé koraly, mušle a pestrofarebné rybičky. Na súši vysoké palmy, v ich tieni relax na pohodlných ležadlách. Vstupný vestibul Tropical Paradise sa nesie v znamení tropického sveta. Prejdete popred repliky typických starých stavieb z Afriky a koloniálneho sveta, vystupujúcich z džungle. Chodník vedie k vraku lode, ktorá stroskotala na skalnom útese. V dvoch bazénoch nájdu návštevníci číru vodu, v dvoch dokonca morskú, vyhriatu na príjemných 34-36 stupňov. Soľ rozpustená vo vode obsahuje 32 chemických zlúčenín, ktoré blahodarne pôsobia na celé telo a majú relaxačné účinky.

Otváracia doba: 10:00 - 21:00 hod

Podrobnejšie informácie na: 

Telefón
+421/915/834 644
 
E-mail
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

tatralandia uteczmesta

 

Kde nás nájdete

Video