terchove uteczmestaDOČASNE ZATVORENÉ

Terchovec Terchová je malý aquapark s celoročnou prevádzkou. Aquapark sa nachádza v obci Terchová ktorá je vstupnou bránou do Malej Fatry. Nájdete tu pod jednou strechou turisticko-informačné centrum s ponukou upomienkových predmetov a možnosti surfovania po internete, športovú halu, kde je možnosť hrať tenis, volejbal, bedminton, florbal...

Môžte si tu oddýchnuť po celodennej turistike alebo lyžovačke. Terchová Vrátna je významné stredisko letnej, zimnej turistiky, cykloturistiky a zimných lyžiarskych športov. Aquapark sa nachádza v Terchovej, za futbalovým ihriskom.

Relaxačno – informačné centrum sa skladá z dvoch sektorov.

V sektore A, ktorý je voľne prístupný, sa nachádza bar, turisticko – informačné centrum a športové haly, kde je možnosť zahrať si tenis, volejbal alebo bedminton. K dispozícii je aj bowling, squash alebo biliard.


Sektor B terchovský vodný svet obsahuje plavecko-relaxačný bazén, detský bazén, masážno-relaxačný bazén, vaňové vírivky, fínske sauny a parnú saunu. V ponuke je aj možnosť masáže.

Kontakt: 

0902 376 250, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Otváracie hodiny a viac info TU.

 

terchovec

 

Kde nás nájdete