wellnesboboty

Hotel Boboty sa nachádza priamo vo Vrátnej doline, ktorá ponúka aktívny oddych v letnom ako aj v zimnom období. V prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra môžete relaxovať alebo využiť svoj čas na mnohé aktivity, ktoré Vám táto oblasť ponúka. Priamo z hotelového bazéna sa vám objaví nádherný výhľad na pohorie Malej Fatry.

Hotel Boboty ma k dispozícii krytý bazén a fínsku saunu wellness, v ponuke sú rôzne relaxačné masáže. Súčasťou hotela je aj fitness centrum, biliard a stolný tenis. Pre najmenších je v ponuke detský kútik a stolný futbal.

Fínska sauna
Pobyt vo fínskej saune má mnoho blahodarných účinkov. Sauna je ideálnym miesto pre zregenerovanie vašeho svalového aparátu ako aj pre posilnenie celkovej obranyschopnosti organizmu. Hotelový personál vám ochotne nastaví vami požadovanú teplotu.

Bazén
13 m dlhý bazén ponúka relaxáciu a komfort i v zimnom období. Vo vode s teplotou 28 °C sa príjemne uvoľníte po športovo strávenom dni a načerpáte nové sily.

Masáže, akupresúra a termoterapia
Po aktívnom dni dobre padne uvoľňujúca masáž (regeneračná, klasická či športová) alebo liečivá akupresúra a termoterapia s blahodarnými účinkami na svaly a krvný obeh, nervový systém a látkovú výmenu.

Viac informácií tu

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.  /  tel: +421 41 569 5228+421 902 969 205

welnessboboty uteczmetsa

 

Kde nás nájdete