106

Zaujímavá atrakcia neďaleko Žiliny! Turistický vláčik brázdi ulice Terchové. Chcete zažiť nepoznané? Máte chuť poznávať krasy Malej Fatry a nepohnúť sa pri tom zo sedačky? Nech sa páči. Nasadnite do Terchovského vláčika a prevezte po Vráten doline. Ideálne riešenie, ako spoznať obec a netradičným spôsobom.

 

Vďaka primeranej rýchlosti a vybaveniu poskytuje táto atrakcia nielen pekný výhľad, ale aj možnosti fotografovania či filmovania. Nepremeškaj túto jedinečnú možnosť obdivovať krásy Vrátnej doliny z okienok terchovského vláčika. Pred vími sa odhalia dominanty srdca Malej Fatry – Velký Rozsutec, Velký Kriváň, Chleb, Tiesňavy...

Všetky vyhliadkové jazdy sú sprevádzané profesionálnym výkladom. Škaredé, chladné, daždivé počasie nie je prekážkou. Vláčik je vybavený priesvitnými oknami, vďaka ktorým môžete naďalej nerušene sledovať okolie.
Súprava má dva vagóny, každý s kapacitou 28 miest, to je celkom 56 osôb.

V prípade väčšej skupiny (minimálne 20 osôb) je možné dohodnúť individuálnú jazdu vláčikom po Vami zvolenej trase i mimo cestný poriadok. Mimoriadne jazdy vyhliadkového turistického vláčika po 18. hodine sú možné pri objednávke minimálne jeden pracovný deň pred uskutočnením jazdy. Vláčik vyjde z pred hotela Gold***, pokiaľ nebude dohodnuté inak. Posledný odchod možný o 21.00 hod.

Individuálne jazdy, či akcie nás prosím kontaktujte na tel. čísle: +421 908 331 449. 

Vláčik na svadbe
Pripravte prekvapenie pre svojich hostí a odvezte sa s nimi červeným vláčikom z obradu do reštaurácie alebo si spravte okružnú jazdu po Terchové.

Celá trieda na výlete
Vďaka ? miestam v jednom vláčiku vieme odviezť aj 2 triedy na školskom výlete.

Podrobnejšie informácie na +421 908 331 449 a na WEBOVÉ STRÁNKE.

Kde nás nájdete