aphrodita uteczmesta

Pozývame Vás na návštevu Vodného sveta, v ktorom sa nachádzajú vnútorné a vonkajšie bazény. V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. Príjemný dojem vytvára veľkolepá antická architektúra priestorov, v ktorých sa bazény nachádzajú.

Vnútorné bazény
Rehabilitačný / plavecký bazén - Väčší bazén, s teplotou vody 30,5 - 31,5 ° C, na plávanie a iné mobilné zábavy. Plavecký bazén je vybavený množstvom vodných trysiek, hydromasážnym pultom ktoré vám pomôžu premassirovat telo. Účinky: liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce.

Liečebný / relaxačný bazén
Menší, relaxačný bazén, umožňuje pobyt v termálnej vode o teplote 37 - 38 ° C. Pri návšteve tohto bazéna nezabudnite na masáž a relaxáciu vášho tela prúdom vody. Účinky: liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce.

Vonkajšie bazény
Kľudový bazén
Sedací kruhový bazén s antickým altánkom, vybavený vodnými masážnymi tryskami a teplotou vody 36-38°C. Bazén je prepojený výplavom s vnútorným areálom. Účinky:liečebné, relaxačné, regeneračné, upokojujúce.

Rekreačný / plavecký bazén
25 m dlhý bazén s teplotou vody 26-28°C situovaný uprostred nádhernej antickej architektúry. Účinky: relaxačné, regeneračné, rekondičné.

Turecký kúpeľ
Celotelový striedavý kúpeľ v horúcej a studenej prírodnej termálnej vode slúži na posilnenie srdcovocievneho aparátu a imunitného systému. Účinky: dochádza k sťahovaniu a uvoľňovaniu krvných a lymfatických ciev, k uvoľneniu svalstva a celkovej imunologickej reakcii organizmu.

Bazén BRALO
Bazén pod bralom s prírodného kameňa s padajúcim vodopádom. Účinky: posilnenie imunity a celkovej odolnosti organizmu.

SAUNOVÝ SVET

Kúpele ponúkajú komplex sáun a parných kúpeľov nachádzajúcich sa v atraktívnych, orientálne ladených priestoroch.

Tepidárium

Tepidárium naštartuje a posilní váš imunitný systém. Postupné prehrievanie organizmu spôsobí vylučovanie toxínov a iných odpadových látok z vášho tela. Správna teplota spolu s vhodnou vlhkosťou vzduchu a príjemnou arómou vám navodia ideálny relax. Sauna je doporučovaná na začiatku vašej návštevy Saunového sveta. Teplota: 36 – 38 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 60%. Účinky: relaxácia, regenerácia, posilnenie imunity.

Arabská sauna
Eukalyptusový parný kúpeľ s teplotou 44 - 45°C. Pobyt v saune rýchlo navodí pocit relaxácie a jedinečného uvoľnenia svalov a kĺbov. Meniaca sa hviezdna obloha poskytuje vhodné podmienky na psychickú relaxáciu. Teplota: 44 – 45 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 100%. Účinky: posilnenie imunity, relaxácia, uvoľnenie dýchacích ciest.

Soľná sauna
Soľný parový kúpeľ, ktorý vďaka soli z Mŕtveho mora pomáha nielen dýchaciemu ústrojenstvu. Soľné zvyšky na koži zabezpečujú prirodzené šúpanie kože a dezinfekciu kože. Teplota: 44 – 45 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 100%. Účinky: relaxácia, dezinfekcia, prirodzený peeling, posilnenie imunity.

Bylinková sauna
Parný kúpeľ s príjemnou vôňou čerstvých byliniek. Má blahodárne účinky hlavne na dýchacie cesty a uvoľnenie priedušiek, čo má za následok hlbšie dýchanie a lepšie okysličenie organizmu. Teplota: 44 – 45 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 100%
Účinky: relaxácia, regenerácia, posilnenie imunity, uvoľnenie dýchacích ciest.

Mentolová sauna
Parný kúpeľ obohatený o prírodné silice mentolu s blahodárnymi účinkami na dýchanie, pohybové a nervové ústrojenstvo. Parný kúpeľ je doplnený tzv. „parným šokom" pre zvýšené potenie. Teplota: 42 – 45 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 100%. Účinky: relaxácia, regenerácia, posilnenie imunitného systému, stimulačné účinky, antiseptické účinky, uvoľnenie dýchacích ciest.

Fínska sauna
Tradičná horúca sauna s nízkou vlhkosťou vzduchu. Prináša celkové úvoľnenie svalom pohybového ústrojenstva. Vysoká teplota okolitého vzduchu spôsobuje zvýšené potenie tela, čo má za následok vylučovanie škodlivých látok organizmu. Taktiež posilňuje imunitný systém voči rôznym infekčným ochoreniam. Teplota: 85 – 100 ºC. Relatívna vlhkosť vzduchu: 100%. Účinky: relaxácia, regenerácia, posilnenie imunitného systému, celková fyzická a psychická úľava.

Otváracie hodiny vodného a saunového sveta

Nedeľa - Štvrtok: 09:00 - 22:00 hod.
Piatok - Sobota: 09:00 - 23:00 hod.

Kontakt: 

+421 41 5494 256 
+421 41 5494 257 
+421 905 861 384

aphrodita

 

Kde nás nájdete