kinoKino sa nachádza v obchodnom centre Mirage Shopping Center priamo v centre mesta, medzi Hlinkovým námestím a Farskými schodami. V blízkosti OC je autobusová a železničná stanica a zastávky MHD. Kino disponuje štyrmi klimatizovanými sálami, z ktorý dve majú zariadenie na 3D projekciu, a ďalšie dve na 2D projekciu. Vo všetkých sálach je možné premietať so zvukom Dolby Surround 7.1. 

Samozrejmosťou je bezbariérový prístup a 2 miesta pre vozičkárov v každej z kinosál. Pre zaľúbených máme v každej sále niekoľko pohodlných "love seats" a v sále 1 - VIP sedadlá (širšie sedenia a vyššie opierky). Filmový zážitok umocnia občerstvením zásobené bufety - pukance, nachos, sladkosti, studené nápoje a nechýba ani káva. To všetko si môžete vychutnať priamo pri filmovom zážitku.

Sedadlá v sálach
Máte možnosť zobrazenia rozloženia sedadiel v našich jednotlivých sálach. Sála 1 - 2D/3D - 166 sedadiel, Sála 2 - 2D/3D - 117 sedadiel, Sála 3 - 2D - 102 sedadiel, Sála 4 - 2D - 101 sedadiel.

Milí filmoví diváci! Aby sme Vám spríjemnili filmový zážitok v našom multikine, prinášame Vám revolučnú novinku. Od 6.11.2014 Vám naše multikino ponúka nový 3D systém, ktorý pre Vás znamená pohodlnejšie sledovanie 3D predstavení, lacnejšie vstupné a jedinečnú možnosť vlastniť svoje 3D okuliare! Tento systém je zatiaľ dostupný len v multikine STER CENTURY CINEMAS Žilina, v budúcnosti plánujeme zaviesť tieto zmeny aj v ďalších našich kinách.

Veríme, že Vás nový 3D systém zaujme a spríjemní sa Vám filmový zážitok!

Pre viac informácií volajte: 041/549 36 27

 

kino uteczmesta

 

Kde nás nájdete?