sneznice

 

Adrenalínová, zábava, nové zážitky, dobrodružstvo ....

Máte radi turistiku a panenskú zimnú prírodu? Vyskúšajte náš špeciálny turistický program na snežniciach. Pod vedením skúsených sprievodcov budete môcť navštíviť a vychutnať najkrajšie zákutia fatranskej prírody. Požičiame Vám špeciálnu snežnicovú výstroj, ktorá Vám uľahčí pohyb v hlbokom snehu.

 

 

Aktívne aj v zime - zažite nezabudnuteľný deň na snežniciach so sprievodcom. Obujte si snežnice a vyrazte do miest, kam v zime ľudská noha nevkročí. Malá Fatra je pre svoj pokoj a jedinečnú atmosféru v zime pre tieto výlety ideálna. Pripravte sa na zasneženú krajinu, prírodné scenérie aj nádherné výhľady. Výlet je možné absolvovať aj vo večerných hodinách s čelovými svietidlom. Všetko môžete zakončiť pri varenom víne a špekáčcích.

Výlety na snežniciach s inštruktorom sú určené pre skupiny 3 - 10 osôb.

Trasa je zvolená podľa kondície a priania zákazníka, dĺžka trvania túry max. 4 hodiny. Službu je nutné objednať aspoň 1 deň dopredu.
Cena 20 euro/osoba (v cene výletu je zahrnuté požičovné snežníc + inštruktor).

Pre viac informácií volajte na +421 908 331 449 nebo píšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.