News

kandracovci v terchovej

 

Kandráčovci a Kollárovci na jednom pódiu ? To musíte zažit ! 13.júla v amfiteátri v Terchovej pod holým nebom v rámci MEGA TURNÉ OPEN AIR 2019 vystúpia najskôr Kollárovci a potom Kandráčovci so svojimi hosťami ako Števo Skrúcaný, Miro Noga a ďalší. Miesto: Amfiteáter Nad Bôrami, Terchová Sobota 13. júl 2019 18:00 hod. 

 

 

cyrilometoske dni 2019

 

 

 

 

Prečo sa oplatí prísť: Lebo Cyrilometodské dni a kultúrne leto v Terchovej patria neodmysliteľne k sebe. Oslavy sú každoročne venované vierozvestcom, ktorým je zasvätený tunajší kostol. Konajú sa vždy za prítomností najvyšších cirkevných hodnostárov Žilinskej diecézy. Podujatie je bohaté nielen na liturgický, ale i kultúrny program. Koná sa počas niekoľkých dní.

V dňoch 3. 7. – 5. 7. 2019

 

 

 

terchovsky vlacik 1

 

 

 

Terchovský vláčik bude jazdiť podľa rozpisu TU.

 

 

malofatranska stovka 2019

 

Malofatranská stovka (MF100) sú preteky v pohorí Malej Fatry - ide o horský ultramaratón určený pre jednotlivcov a štafetové družstvá. Organizátorom podujatia je o.z. SLOVAK ULTRA TRAIL v spolupráci s dobrovoľníkmi a partnermi podujatia.

 

NA ZNÁMOSŤ SA DÁVA, ŽE TERCHOVSKÝ VLÁČIK SVOJHO SPRIEVODCU/SPRIEVODKYŇU HĽADÁ. CHCEŠ PRACOVAŤ V SUPER TÍME, DOZVEDIEŤ SA NIEČO NOVÉ O TERCHOVEJ, ZAŽIŤ S NAMI VEĽA NEOPAKOVATEĽNÝCH ZÁŽITKOV A K TOMU SI AJ DOBRE ZAROBIŤ ? TAK NEVÁHAJ A KONTAKTUJ NÁS ČAKÁME PRÁVE NA TEBA! 

Záujemcovia nestrácajte čas a kontaktujte nás: 
tel. č: 0905432221 
email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. 

1559634823 vernisaz stano lajda rekonstrukcia poslednej vecere leonarda da vinci

 

 

Akademický maliar Stano Lajda patrí k popredným výtvarníkom Žilinského regiónu. Jeho dielo tvoria desiatky portrétov, kvetinových zátiší, krajinomaľby okolia Žiliny a prírodných krás Slovenska.