Wellness

 

welness 05thumb

 

 

Uvoľnite sa vo fínskej alebo parnej saune, načerpajte silu v príjemnej relaxačnej zóne s výhľadom do prírody a užite si pocit kľudu a pohody.

sauna

Ponorte sa do sveta v ktorom čas stráca svoj význam a vychutnajte si jedinečnú atmosféru nášho luxusného wellness & spa, kde okrem bazénového a saunového sveta na vás čaká množstvo lákavých masáži a procedúr pre zlepšenie vášho zdravia. Príjemnú atmosféru dopĺňa oku lahodiaci výhľad na nedotknutú prírodu a vždy pripravený personál ochotný splniť vaše priania. Objavte harmóniu tela i duše v oáze oddychu a načerpajte nové sily.

wellnessrouzsutec  

Hotel sa nachádza v jedinečnom prostredí Národného parku Malá Fatra, pod najkrajším a   najmajestátnejším vrchom pohoria Veľkým Rozsutcom, v srdci národnej prírodnej rezervácie. V januari 2011 bol spustený Ako Hotel  & Wellness Rozsutec. Wellness je moderne vybudované s prekrásnym výhľadom na lyžiarsky  areál Vrátna Free Time Zone.

terchove uteczmesta

Zľava 20%

 

Terchovec Terchová je malý aquapark s celoročnou prevádzkou. Aquapark sa nachádza v obci Terchová ktorá je vstupnou bránou do Malej Fatry. Nájdete tu pod jednou strechou turisticko-informačné centrum s ponukou upomienkových predmetov a možnosti surfovania po internete, športovú halu, kde je možnosť hrať tenis, volejbal, bedminton, florbal...

 

wellnesboboty

Hotel Boboty sa nachádza priamo vo Vrátnej doline, ktorá ponúka aktívny oddych v letnom ako aj v zimnom období. V prekrásnom horskom prostredí Národného Parku Malá Fatra môžete relaxovať alebo využiť svoj čas na mnohé aktivity, ktoré Vám táto oblasť ponúka. Priamo z hotelového bazéna sa vám objaví nádherný výhľad na pohorie Malej Fatry.

aquakubin

Zľava 15%

 

Jeho dominantou je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu. V ponuke je aj celoročne otvorený plavecký nerezový bazén. Z Terchovej je aquapark vzdialený 28 km. V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. V prírodnej scenérii ponúka detský bazén, športové ihriská a zapožičanie športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, slnečnú terasu s ležadlami a občerstvením.

 

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449