Požičovne/servis športového vybavenia

lyžiareň vrátnaŠKOLA SNEŽNÝCH ŠPORTOV, POŽIČOVŇA A TESTOVACIE STREDISKO VÖLKL.

Toto všetko nájdete pod jednou strechou v novootvorenej LYŽIAREŇ Vrátna.

 

 

 

sankovanie

 

 

Najlepšia zábava nie len pre deti ale aj dospelých je tradičná sánkovačka. Sánkovanie v Terchovej je obľúbenou aktivitou. Kde sa môžete sánkovať ? A kde si sánky môžete požičať ? 

unnamed 1

 

Chystáte sa na turistiku v zime ? Povinnou výbavou v zimnej sezóne sú rozhodne snežnice a mačky, ktoré vám pomôžu pri zdolávaní vrchov Malej Fatry. Ste rekreační turisti ? Mačky či snežnice si nemusíte kupovať. My vám ich požičiame. 

 

ebike3

Požičovňa E-BIKE TERCHOVÁ

Toto leto sme si pre vás pripravili novinku a to E-BIKE.

 

 

 

turisticke macky

Vybrať sa na turistiku si vyžaduje určité prípravy. V prípade, že si sa dozvedel, že smeruješ do šmykľavého a nestáleho terénu, kde je riziko pošmyknutia sa, také turistické mačky padnú vhod.

Preto neváhaj a zapožičaj si ich už dnes!

Výstroj

Cena 4€/deň

Záloha 40€

pozicovna bicyklov terchova

V Terchovej a okolí sú tie najlepšie cyklo trasy na Slovensku. Sú tu trate ľahšie ale aj najťažšie pre tých pokročilých. Máme pre Vás pripravené nové bicykle, prilby a všetko čo by ste potrebovali na bicyklovanie.NOVINKA: dokončený projekt značenia cyklotrás v regióne Malá Fatra a Kysuce. Spojením subjektov mikroregiónu Bystrická dolina a Oblastnej organizácie Malá Fatra vzniklo viac ako 600 km cyklotrás rôzne obtiažnosti.

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449