Požičovne/servis športového vybavenia

 

 

 

turisticke macky

Vybrať sa na turistiku si vyžaduje určité prípravy. V prípade, že si sa dozvedel, že smeruješ do šmykľavého a nestáleho terénu, kde je riziko pošmyknutia sa, také turistické mačky padnú vhod.

Preto neváhaj a zapožičaj si ich už dnes!

Výstroj

Cena 4€/deň

Záloha 40€

ebike3

Požičovňa E-BIKE TERCHOVÁ

Toto leto sme si pre vás pripravili novinku a to E-BIKE.

pozicovnakol uteczmesta

V Terchovej a okolí sú tie najlepšie cyklo trasy na Slovensku. Sú tu trate ľahšie ale aj najťažšie pre tých pokročilých. Máme pre Vás pripravené nové bicykle, prilby a všetko čo by ste potrebovali na bicyklovanie.NOVINKA: dokončený projekt značenia cyklotrás v regióne Malá Fatra a Kysuce. Spojením subjektov mikroregiónu Bystrická dolina a Oblastnej organizácie Malá Fatra vzniklo viac ako 600 km cyklotrás rôzne obtiažnosti.

logo

Zľava 20%

 

Sport Academy Vrátna sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone v srdci Národného parku Malá Fatra. Nájdete nás priamo v strediskovom areáli Paseky, v blízkosti 4-sedačkovej lanovky. Ponúkame širokú škálu služieb, všetko čo potrebujete nájdete na jednom mieste! Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je požičovňa kvalitnej carvingovej lyžiarskej a snowboardovej výstroje značiek Völkl, Elan a Head v najrôznejších veľkostiach.

 


raw

Zľava 20%

 

Značka RAW má viac ako 15 ročnú tradíciu. Počas tej doby sme uspokojili už množstvo zákazníkov, ktorí sa vracajú späť spokojní a to je značka našej kvality. RAW sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone priamo v strediskovom areáli Paseky.

 


fatraski uteczmesta

Požičovňa a servis lyží/snowboardov FATRA SKI sa nachádza v lyžiarskom stredisku Vrátna Free Time Zone v srdci Národného parku Malá Fatra. Nájdete nás priamo v strediskovom areáli Paseky. Požičovňa lyžiarskeho výstroja FATRA SKI Vám ponúka dostatočný počet kvalitného výstroja renomovaných značiek. Široký výber carvingových lyží, krátkych lyží na zábavu, bežiek, snowboardov, snežníc a sánok uspokojí aj najnáročnejších klientov.

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449