Zažite nezabudnuteľný teambuilding!!!

 

V Terchovej a Vrátnej sme doma

Naša agentúra sa sústreďuje výhradne na Terchovú a Vrátnu dolinu, a práve preto, že poznáme každý kút, vieme ponúknuť našim klientom to najlepšie, čo táto krásna lokalita ponúka.

Vieme, že ste jedinečný

Každý potrebuje niečo iné. Preto ku každému klientovi pristupujeme individuálne a akcie pripravujeme na mieru.

14 rokov praxe ihneď spoznáte

V Terchovej pôsobíme od roku 2007 a za túto dobu sme zorganizovali už vyše 120 zaujímavých teambuildingov a firemných eventov.

Po práci, legraci - aj týmto heslom sa cestovná agentúra UTEČZMESTA riadi už niekoľko rokov. Naša agentúra sa výhradne sústreďuje v Terchovej a Vrátnej doline, a práve preto, že poznáme skoro každý kút, vieme ponúknuť Vašim klientom to najlepšie, čo táto krásna lokalita ponúka. V Terchovej pôsobíme od roku 2007 a za túto dobu sa nám podarilo usporiadať množstvo firemných eventov, teambuildingov, pracovných stretnutí a iných podujatí. Ku každému klientovi pristupujeme individuálne a akcie pripravujeme na mieru.

Teambuilding v Terchovej

teambuilding

 

 

 

Našimi spokojnými klientmi boli aj tieto firmy:

ŠTOR CAD COMPUTERS, s. r.o., Futbalový klub, Dunajská Streda, Združenie skalničkárov SK a CZ, LIDL, a.s., MV ADVERTISING, Právnická fakulta Trnava, TNT Post Slovensko, SPP - distribúcia, a.s., IPESOFT spol. s.r.o., Caleyo, s.r.o., Buderus Vykurovacia technika s r. o. ,ADLO, bezpečnostné dvere, Home Credid Slovakia, a. s., Fatra Ski, s.r.o., Elektrárne Bohunice, Slovenská sporiteľňa, a.s., Západoslovenská energetika, a.s., Žilinská univerzita, Global Blue Slovakia, s.r.o., Proreco s.r.o., EPS polistiren, Eurest, ISCAK, Korinconsulting, Reming Consult, a.s., Provent, Cora Geo, s.r.o., FC Rohožník, Cetelem, Wallmark slovensko, Globessy, Agentúra Motiv P s.r.o., Žilinská univerzita, Fakulta PEDAS, Proreco s.r.o., EPS polistiren, Eurest, ISCAK, Torinconsulting, Reming Consult, a.s., Provent, Cora Geo, s.r.o.,  FC Tatran, Albi, Globessy, Konstrukt Invest s.r.o., Agentúra Motiv s.r.o., Volkswagen, Continental, DOXX, HP, a iné...