Dovolenka s deťmi

denny jazdecky tabor folkusovaPoznáš deti, ktoré milujú kone ? Ktoré milujú jazdenie, starostlivosť o koníky, spoločnosť zvierať, skvelých ľudí množstvo aktivít a súťaží v čarokrásnej prírode ? Odpovedal si si na tieto otázky "áno"? Potom tento tábor je určite najlepšou voľbou ako by mohli tráviť leto. 

 

 

 

 

 

106

 

Zaujímavá atrakcia neďaleko Žiliny! Turistický vláčik brázdi ulice Terchové. Chcete zažiť nepoznané? Máte chuť poznávať krasy Malej Fatry a nepohnúť sa pri tom zo sedačky? Nech sa páči. Nasadnite do Terchovského vláčika a prevezte po Vráten doline. Ideálne riešenie, ako spoznať obec a netradičným spôsobom.

 

3Turistika je vhodná aj pre deti len ich treba cestou zaujať, naučiť ich niečo nové a rôznymi spôsobmi ich motivovať. Potom bude turistika ich obľúbenou činnosťou a krásnym zážitkom pre celú rodinu vrátane Vašich detí. Ponúkame vám niekoľko tipov ako na chvíľu zaujať Vaše ratolesti. Akákoľvek z týchto aktivít dáva deťom priestor na rozvíjanie ich vnímania, predstavivosti, pohybovej koordinácie ale aj tvorivosti. Tak veľa pekných lesných dobrodružstiev!

aquakubin

 

Z Terchovej je aquapark vzdialený 28 km.

Dominantou  aquaparku je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu. V ponuke je aj celoročne otvorený plavecký nerezový bazén. V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. 

 

junglepark uteczmestaV Jungle Parku nájde športové atrakcie, ktoré deti vtiahnu do sveta fantázie a umožní im aktívne využiť svoj voľný čas. 

Nekonečná zábava pre celú rodinu, veľké kryté ihrisko na ploche 1500 m2, kde Vaše deti nájdu mnoho zábavných atrakcií. Atrakcie: lodičky, maxi lego, softschooter Arena, baby Arena, guličkový bazén, trampolíny, skákací kopec, nafukovací krokodíl, autíčka, šmýkačka krokodíl, dráha, lezecká stena...

 

majka

 

Som kvalifikovaná inštruktorka s šesťročnou praxou. Rada učím deti ale aj dospelých. Výučba prebieha v slovenskom / anglickom jazyku bez problému. Nemecký / ruský jazyk viem základy. Tak vidíme sa na svahu;-)