Dovolenka s deťmi

 

106

 

Zaujímavá atrakcia neďaleko Žiliny! Turistický vláčik brázdi ulice Terchové. Chcete zažiť nepoznané? Máte chuť poznávať krasy Malej Fatry a nepohnúť sa pri tom zo sedačky? Nech sa páči. Nasadnite do Terchovského vláčika a prevezte po Vráten doline. Ideálne riešenie, ako spoznať obec a netradičným spôsobom.

 

3Turistika je vhodná aj pre deti len ich treba cestou zaujať, naučiť ich niečo nové a rôznymi spôsobmi ich motivovať. Potom bude turistika ich obľúbenou činnosťou a krásnym zážitkom pre celú rodinu vrátane Vašich detí. Ponúkame vám niekoľko tipov ako na chvíľu zaujať Vaše ratolesti. Akákoľvek z týchto aktivít dáva deťom priestor na rozvíjanie ich vnímania, predstavivosti, pohybovej koordinácie ale aj tvorivosti. Tak veľa pekných lesných dobrodružstiev!

aquakubin

 

Z Terchovej je aquapark vzdialený 28 km.

Dominantou  aquaparku je Vodný svet s ponukou vodných atrakcií rôzneho druhu. V ponuke je aj celoročne otvorený plavecký nerezový bazén. V letnej sezóne majú návštevníci aquaparku k dispozícii aj vonkajší areál. 

 

junglepark uteczmestaV Jungle Parku nájde športové atrakcie, ktoré deti vtiahnu do sveta fantázie a umožní im aktívne využiť svoj voľný čas. 

Nekonečná zábava pre celú rodinu, veľké kryté ihrisko na ploche 1500 m2, kde Vaše deti nájdu mnoho zábavných atrakcií. Atrakcie: lodičky, maxi lego, softschooter Arena, baby Arena, guličkový bazén, trampolíny, skákací kopec, nafukovací krokodíl, autíčka, šmýkačka krokodíl, dráha, lezecká stena...

 

l03

 

54 lôžok a 35 prístelok, 23 izieb,

HOTEL PRIATEĽSKÝ K DEŤOM,

vynikajúci na firemné akcie a relaxačné pobyty,

vlastné relaxačné wellness centrum,

mini Zoo... 

majka

 

Som kvalifikovaná inštruktorka s šesťročnou praxou. Rada učím deti ale aj dospelých. Výučba prebieha v slovenskom / anglickom jazyku bez problému. Nemecký / ruský jazyk viem základy. Tak vidíme sa na svahu;-)