Reštaurácie, bary

IMG 7939Pozývame Vás na príjemné posedenie do hotelovej reštaurácie. V našej reštaurácii sa držíme hesla, že jedlo má byť zážitok. K dobrému jedlu patrí aj útulné prostredie, sviečka, dúšok kvalitného vínka a príjemné slovo ochotného personálu. Okrem klasických slovenských jedál máme pre Vás pripravené aj rôzne špeciality a dobrôtky. Snažili sme sa vyhovieť všetkým chúťkam našich zákazníkov.

vrsky uteczmestaPonúkame Vám tradičné aj originálne jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne, pochúťky z rýb, hovädzieho, bravčového mäsa, hydiny a cestovín. Na svoje si prídu aj vegetariáni a myslíme aj na našich najmenších. Samozrejmosťou sú chrumkavé predjedlá, sladké aj slané dezerty. Pestrý jedálny a nápojový lístok, vynikajúca kuchyňa, ochotný a pozorný personál, to sú dôvody, prečo sa naša reštaurácia stala vyhľadávaným kulinárskym miestom v Terchovej.

restauracia-terchovska-koliba-dieryDomáca kuchyňa je založená na poctivých a čerstvých surovinách ako aj na tradičnej prípravejedla. Okrem reštaurácie Terchovská Koliba Diery, hotel disponuje hotelovou reštauráciou na poschodí, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť a svadobná miestnosť s kapacitou až do 100 osôb, prípadne konferenčná miestnosť s kapacitou až do 150 osôb.

janosikovakolibaPo príjemne strávených chvíľach vo Vrátnej doline navštívte štýlovo a útulne zariadenú reštauráciu Jánošíková koliba v Terchovej. V ponúke sú chutné špeciality z nášho regiónu, bryndzové halušky, pirohy, strapačky, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, nealko nápoje, dobré pivo, lahodnú kávu.

kolibastarydvorV srdci národného parku Malá Fatra, vo Vrátnej doline len 4 km od Janošíkovej Terchovej Vás privíta typická slovenská reštaurácia Koliba Starý dvor. Po náročnej turistike krásnymi hrebeňmi Malej Fatry alebo v zime po lyžovačke na pár metrov vzdialenom svahu Paseky Vás pozývame oddýchnuť si v príjemnom prostredí našej reštaurácie.

pizzaitaly

Otváracie hodiny:
Pondelok 16:00 - 21:00
Utorok 16:00 - 21:00
Streda 16:00 - 21:00
Štvrtok 16:00 - 21:00
Piatok 16:00 - 21:00
Sobota 14:00 - 21:00
Nedeľa - 14:00 - 21:00

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449