Reštaurácie, bary

šujan

 

Pizzeria Šujan sa nachádza v obci Lysica, ktorá sa nachádza 17 km od obce Terchová smerom na Žilinu. 

 

kava 

 

Folk Kafe sa nachádza v Turistickom centre Terchová na ul. Sv. Martina 1, Terchová 013 06.

Hybaj si vychutnať skvelú kávu v príjemnom prostredí. V našej kaviarni ponúkame kávu Verticcio. Je to Slovenská káva pražená v Žiline. Ku kávičke ponúkame koláčik – podľa aktuálnej ponuky, domáce pralinky alebo karamelové wafličky.

 

 

 

koliba panorama

 

 

 

Kolibapanoráma je ideálne miesto pre Vás. Ponúka Vám krásne prostredie, reštauračné a ubytovacie služby, úžasné výhľady na hrad a okolie Malej Fatry s ľahkou dostupnosťou.

 

 

vrsky uteczmestaPonúkame Vám tradičné aj originálne jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne, pochúťky z rýb, hovädzieho, bravčového mäsa, hydiny a cestovín. Na svoje si prídu aj vegetariáni a myslíme aj na našich najmenších. Samozrejmosťou sú chrumkavé predjedlá, sladké aj slané dezerty. Pestrý jedálny a nápojový lístok, vynikajúca kuchyňa, ochotný a pozorný personál, to sú dôvody, prečo sa naša reštaurácia stala vyhľadávaným kulinárskym miestom v Terchovej.

restauracia-terchovska-koliba-dieryDomáca kuchyňa je založená na poctivých a čerstvých surovinách ako aj na tradičnej prípravejedla. Okrem reštaurácie Terchovská Koliba Diery, hotel disponuje hotelovou reštauráciou na poschodí, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť a svadobná miestnosť s kapacitou až do 100 osôb, prípadne konferenčná miestnosť s kapacitou až do 150 osôb.

janosikovakolibaPo príjemne strávených chvíľach vo Vrátnej doline navštívte štýlovo a útulne zariadenú reštauráciu Jánošíková koliba v Terchovej. V ponúke sú chutné špeciality z nášho regiónu, bryndzové halušky, pirohy, strapačky, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, nealko nápoje, dobré pivo, lahodnú kávu.

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449