Reštaurácie, bary

vrsky uteczmestaPonúkame Vám tradičné aj originálne jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne, pochúťky z rýb, hovädzieho, bravčového mäsa, hydiny a cestovín. Na svoje si prídu aj vegetariáni a myslíme aj na našich najmenších. Samozrejmosťou sú chrumkavé predjedlá, sladké aj slané dezerty. Pestrý jedálny a nápojový lístok, vynikajúca kuchyňa, ochotný a pozorný personál, to sú dôvody, prečo sa naša reštaurácia stala vyhľadávaným kulinárskym miestom v Terchovej.

restauracia-terchovska-koliba-dieryDomáca kuchyňa je založená na poctivých a čerstvých surovinách ako aj na tradičnej prípravejedla. Okrem reštaurácie Terchovská Koliba Diery, hotel disponuje hotelovou reštauráciou na poschodí, ktorá slúži ako spoločenská miestnosť a svadobná miestnosť s kapacitou až do 100 osôb, prípadne konferenčná miestnosť s kapacitou až do 150 osôb.

janosikovakolibaPo príjemne strávených chvíľach vo Vrátnej doline navštívte štýlovo a útulne zariadenú reštauráciu Jánošíková koliba v Terchovej. V ponúke sú chutné špeciality z nášho regiónu, bryndzové halušky, pirohy, strapačky, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, nealko nápoje, dobré pivo, lahodnú kávu.

kolibastarydvorV srdci národného parku Malá Fatra, vo Vrátnej doline len 4 km od Janošíkovej Terchovej Vás privíta typická slovenská reštaurácia Koliba Starý dvor. Po náročnej turistike krásnymi hrebeňmi Malej Fatry alebo v zime po lyžovačke na pár metrov vzdialenom svahu Paseky Vás pozývame oddýchnuť si v príjemnom prostredí našej reštaurácie.

pizzaitaly

Otváracie hodiny:
Pondelok 16:00 - 21:00
Utorok 16:00 - 21:00
Streda 16:00 - 21:00
Štvrtok 16:00 - 21:00
Piatok 16:00 - 21:00
Sobota 14:00 - 21:00
Nedeľa - 14:00 - 21:00

DSC 1079Reštaurácia Kultúrny dom sa nachádza v strede obce Terchová. Ponúka kvalitné gastronomické služby, špeciality domácej a zahraničnej kuchyne. Príjemné prostredie, široká ponuka jedál, alkoholických a nealkoholických nápojov počas celého roka. Naši hostia majú celoročne k dispozícii aj terasu, kde častokrát spríjemňuje atmosféru živá terchovská muzika.

 

kontaktujte nasV prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Email: uteczmesta@gmail.com l Telefón:+421 908 331 449