lasertagLaser Tag je laserová prestrelka v labyrinte, kolektívna zábavno-dobrodružná hra, ktorá očarí všetkých priaznivcov adrenalínu a aktívneho oddychu. Laser game je hra šikovnosti, premyslenej stratégie a zdrojom nových zaujímavých zážitkov. Hra je určená je takmer všetkým vekovým kategóriám (vek dieťaťa by mal prekročiť 8 rokov) bez rozdielu pohlavia, jednotlivcom, tímom, pohybovo viac či menej zdatným.

Hra je určená je takmer všetkým vekovým kategóriám (vek dieťaťa by mal prekročiť 8 rokov) bez rozdielu pohlavia, jednotlivcom, tímom, pohybovo viac či menej zdatným. Nemusíte sa obávať, že sa zašpiníte, hráte v uzavretej, pekne zariadenej aréne. Nemusíte sa báť bolesti či prípadných modrín, na rozdiel od paintballu je laser tag úplne bezbolestný a bezpečný. Už vôbec sa nemusíte obávať, že sa nezabavíte!

Náš profesionálne vyškolený tím vás oboznámi s pravidlami, pomôže s oblečením viest, odpovie na všetky zvedavé otázky a adrenalín sa môže začať!
Cieľom hry je počas 12 minút čo najšikovnejšie zasiahnuť senzory na veste súpera a nazbierať čo najvyšší počet bodov. Nesmiete zabudnúť ani na svoju vestu, a tak pozorne a takticky sledujte dianie okolo seba. Uhýbajte, skrývajte sa, staňte sa návnadou a neskôr dravo utekajte. Hru hrajú minimálne 2 a maximálne 12 hráči naraz. Aj pri tejto hre platí pravidlo – čím viac hráčov, tým väčšia zábava.

Otváracie hodiny: 14:00 – 22:00

Objednávky a podrobnejšie informácie na: 0948 108 755 

lasertag uteczmesta

 

Kde nás nájdete