lanovypark uteczmestaLanový park Terchová je vybudovaný v centre obce v blízkosti futbalového štadióna a Terchovského amfiteátra. Ponúka v priemere 40 minútový adrenalínový zážitok 3- 7 metrov nad zemou. Lanový park pozostáva z množstva rôznorodých lanových prekážok. Jeho súčasťou je aj systém viacerých lanoviek. Lanový park je jediný v pohorí Malá Fatra.

Lanový park Terchová je vybudovaný v centre obce v blízkosti futbalového štadióna a Terchovského amfiteátra. Umiestený je v príťažlivom prostredí borovicového lesa. Ponúka v priemere 40 minútový adrenalínový zážitok 3- 7 metrov nad zemou. Pozostáva z množstva rôznorodých lanových prekážok. Jeho súčasťou je aj systém viacerých lanoviek. Lanový park je jediný v pohorí Malá Fatra. Pri návšteve obce Terchová, Vrátnej Doliny, či Terchovských Dier by ste ho nemali vynechať.

Náročnosť

Lanový park je svojou miernou náročnosťou vhodný pre všetky vekové kategórie záujemcov s priemernou kondíciou.

Bezpečnosť

Pri prevádzke Lanového parku sú, prítomný inštruktori, ktorí dozerajú na bezpečnosť prevádzky. Pred nástupom do parku sú všetci klienti inštruktormi podrobne vyškolení. Inštruktori sú v prípade komplikácií pripravení pomôcť či poradiť. Osoby sú počas prechodu parkom istené v horolezeckých postrojoch, čím je riziko pádu eliminované.

Obmedzenia

Do Lanového parku majú vstup osoby s výškou minimálne 150 cm.

Otváracie hodiny

Jún - Víkendy 10:00- 18:00

Júl / August - Denne 10:00-18:00

September - Víkendy 10:00- 18:00

V inom čase celoročne na objednávku

Ako nás nájdete

Mapka + GPS koordináty

+421 903 518 173

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

lanovypark terchova

 

Kde nás nájdete