rawLyžovanie, snowboarding, jazda freeride, skialpinizmus, bežecké lyžovanie, detská škôlka a mnoho iného nájdete v našom kolektíve odborne vzdelaných inštruktorov, zložených prevažne z mladých, ale skúsených ľudí, ktorí sú na zjazdovkách od svojich detských čias.

 

Detská škôlka je pre tých najmenších

Vaše deti zoberieme do detského parku, kde ich formou hier naučíme, čo je lyžovanie, ako si zapnúť lyžiarky do lyží, a ako stáť a pohybovať sa na lyžiach. Náš kvalifikovaný kolektív inštruktorov je zložený prevažne z mladých ľudí, ktorí sú predovšetkým dobrí psychológovia. Nič nerobíme nútenou formou. Vaše dieťa sa musí predovšetkým zabávať. Doporučený vek, kedy začať s lyžovaním, je približne od 3. roku dieťaťa. Začiatočníci alebo veční začiatočníci.Prejdeme s Vami základnú abecedu lyžovania, odstránime Vaše nedostatky, prípadný strach a s nami sa Vám podaria prvé oblúky. Pokročilým pomôžeme zdokonaliť techniku jazdy a odstrániť nedostatky. Ak sa vraciate po rokoch späť na zjazdovky skúste to s našim inštruktorom. Váš návrat bude rýchlejší, bez zlozvykov a hlavne bezpečný. Vašu jazdu si začnete užívať skôr. Pre tých náročnejších máme pripravené základy bežeckého lyžovania, skialpinizmu, jazdu freeride, či už na lyžiach alebo na snowboardoch.

Skialpový program

Máte chuť uniknúť pred stresom lyžiarskych centier? V spoločnosti nášho sprievodcu uvidíte tie najkrajšie zákutia prírody Malej Fatry. Ponúkame túry na lyžiach alebo na splitboardoch, môžete si zvoliť náročnejšiu túru alebo úplne nenáročnú prechádzku zasneženou krajinou. Denný krátky program – je asi 3 hodinová túra v lokalite prispôsobenej Vašim požiadavkám a schopnostiam, v príjemnej spoločnosti nášho sprievodcu.

Celodenný program – je túra cca 5-7 hodinová, či už pre náročnejších športovcov, ale aj pre úplných začiatočníkov. Najčastejšia lokalita je malofatranský hrebeň zo Snilovského sedla na jednu alebo na druhú stranu. Je spojená s príjemným posedením na vysokohorskej chate.
Cena: 140 Eur pre 4 osoby, každá ďalšia osoba: 30 Eur. Zapožičanie skialpového výstroja: 15,50 Eur a splitboardu: 18,50 Eur

Nočný program – je prechod zasneženou nočnou krajinou so zastávkou na chate s príjemnou atmosférou a doplnením pitného režimu po výstupe. Program vhodný aj pre začiatočníkov trvá asi 3 až 4 hodiny.

Každý z programov sa prispôsobuje daným snehovým podmienkam a samozrejme fyzickým schopnostiam klienta a dá sa flexibilne prispôsobiť aj Vašim požiadavkám

Sněžnicový program

Prejdite sa na snežniciach krásnou zimnou krajinou v oblasti Malej Fatry v spoločnosti skúseného sprievodcu. Táto nevšedná turistika mimo ruchu zjazdoviek je vhodná pre menej zdatných, ale aj náročnejších milovníkov zasneženej prírody. Zažite asi 3 hodinovú túru v lokalite prispôsobenej Vašim požiadavkám a schopnostiam, v príjemnej spoločnosti nášho sprievodcu.

Program sa prispôsobuje daným snehovým podmienkam a samozrejme fyzickým schopnostiam klienta. Dá sa flexibilne prispôsobiť aj požiadavkám klienta.

Lavínový program

Je program určený pre ľudí, ktorí sa pohybujú vo voľnom teréne v zimnom období a chcú sa naučiť niečo o lavínovom nebezpečenstve. Náš sprievodca vás naučí zásady pohybu vo voľnom teréne, chápať a čítať vrstvenie snehu a pracovať s lavínovou technikou. Toto a mnoho iného vám pomôže predísť nešťastiu, prípadne pomôcť priateľovi v núdzi. Tento program môžete kombinovať s ktorýmkoľvek naším ponúkaným programom.

Program sa prispôsobuje daným snehovým podmienkam a samozrejme fyzickým schopnostiam klienta. Program sa dá flexibilne prispôsobiť aj Vašim požiadavkám.

Sprievodcovia do voľného terénu

Máte v pláne navštíviť Vrátnu dolinu a nikdy ste u nás neboli? Vrátna je jednou z najlepších lokalít na freeride na Slovensku. Ukážeme Vám tie najlepšie destinácie a trasy "na prašan", a to nie len v doline, ale aj mimo nej a následne Vám zabezpečíme transport späť ku spodnej stanici. Dostaneme Vás na miesta, kde sa bežní turisti nedostanú.

Denný krátky program – je asi 3 hodinová túra v lokalite prispôsobenej Vašim požiadavkám a schopnostiam, v príjemnej spoločnosti nášho sprievodcu.

Celodenný program – je túra cca 5-7 hodinová, či už pre náročnejších športovcov, ale aj pre úplných začiatočníkov. Najčastejšia lokalita je malofatranský hrebeň zo Snilovského sedla na jednu alebo na druhú stranu. Je spojená s príjemným posedením na vysokohorskej chate.

Každý z programov sa prispôsobuje daným snehovým podmienkam a samozrejme fyzickým schopnostiam klienta a dá sa flexibilne prispôsobiť aj Vašim požiadavkám.

Ponuka pre lyžiarské a snowboardové výcviky

Ponúkame komplexný balík služieb pre základné, stredné a vysoké školy. Komplexnosť našich služieb spočíva v tom, že vaši študenti a učitelia si nemusia zo sebou priniesť vôbec nič. Jediné, čo musí zabezpečiť vaša škola, je jednorázovo dovoz do strediska a následne odvoz zo strediska Vrátna free time zone pri Terchovej.

Kontakt: 

E-MAIL:
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Rezervácie – ŠKOLA a inštruktori:
Vrátna – Paseky +421 903 118 116
Terchová – Gavurky +421 904 268 408

 

 

 

Kde nás nájdete?

Galéria