Milí turisti ?
Naša cestovná agentúra Uteč z mesta si pre Vás pripravila nový produkt ako stráviť krásny deň v našom kraji plnom histórie, zaujímavosti a prekrásnych zákutí.

Ak ste už boli na turistike, v múzeu, na lanovke či v Terchovskom vláčiku a chceli by ste zažiť nový zážitok, tak stačí naskočiť do nášho mikrobusu a nechať sa s nami viesť?

Výlety majú stanovenú trasu a čas tak, aby sme stihli všetky zaujímavosti cestou. Počas cesty Vám náš sprievodca rozpráva zaujímavosti o každej dedinke, či zaujímavom mieste ktorým prechádzate. Niekedy aj trošku improvizujeme a prichádzame s vecami, ktoré v rozpise nie sú ako napríklad zber hríbov, byliniek alebo iné zaujímavosti. Vždy je to samozrejme na spoločnej dohode s výletníkmi. Každý výlet sa dá prispôsobiť na mieru a cestou môžeme niektoré veci vynechať alebo pridať podľa toho, na čo by ste mali chuť.

Ako to funguje?

Ponúkame niekoľko fakultatívnych výletov. Zo zoznamu si môžete vybrať , ktorý Vás najviac osloví. Poradie, kedy ktorý výlet je si uvádzajú hostia. Kto prvý zavolá a je voľný termín, tak ten si vyberie trasu. (Kto prv príde, ten prv melie). Ak si niekto už trasu vybral a Vám sa tiež páči, tak sa môžete pridať. Pri každom tipe výletu je uvedená cena. Cena záleží od toho, koľko ľudí ide v aute. Čím je Vás viac, tým je cena nižšia. V cene výletu je preprava klimatizovaným minibusom, sprievodca a malý darček. V niektorých výletoch je zarátaný aj piknik, ktorý robíme v prírode počas výletu. Cena nezahrňuje vstupy do múzeí či iných expozícii a obed.
Ak si nevyberiete z nášho zoznamu výletov, lebo ste už všetko videli tak nám zavolajte a my Vám vymyslíme niečo nové a na mieru pre Vás.

Piknik

Ak nám počasie dovolí, tak si spravíme cestou piknik. V piknikovom koši sa nachádza: vínko, voda, ovčí syr, korbáčiky, domáca šunka, klobásky, miestny chrumkavý chlebík, ovocie, zelenina. Budeme taktiež opekať špekačku a slaninku. Väčšina výrobkov sú produkty miestnych gazdov.


☀ Výlet č.1 PO STOPÁCH TRADÍCIÍ, viac info TU

 

 

☀ Výlet č.2 KYSUCKÉ KLENOTY AKO NA DLANI, viac info TU


☀Výlet č.3 TERCHOVSKÁ DOLINA AŽ PO ŽILINU A STREČNO, viac ifo TU


☀ Výlet č.4 ORAVSKÉ KLENOTY TO SÚ SAMÉ DOBROTY - veľky okuh, viac info TU


☀ Výlet č.5 ORAVSKÉ KLENOTY TO SÚ SAMÉ DOBROTY - malý okruh, viac info TU

 

Iné tipy na výlet ? Klikni TU


Že už ste boli všade? Pripravíme Vám výlet plný zážitkov na kľúč!

Viac informácií o výletoch Vám radi poskytneme na čísle +421 905 432 221 alebo +421 908 331 449.
Tešíme sa na Vás?