DSC 0806

 

Hľadáte správne miesto a perfektný program pre váš event?

Tu máme pre Vás ukážku tých najobľúbenejších eventov. Pripravíme Vašej firme ponuku šitú priamo na mieru podľa Vašich požiadaviek a prianí.

 Každá nami usporiadaná akcia je šitá firme priamo na mieru, je jedinečná a nezopakovateľná.

Firemní partneri

Najlepším spôsobom, ako poďakovať svojim zákazníkom, či kľúčovým obchodným partnerom, je ponúknuť im netradičný a jedinečný spoločný zážitok. Cieľom takejto akcie je pozitívne ovplyvniť kvalitu spolupráce, možnosť nadviazať silnejšie a efektívnejšie vzťahy a v neposlednom rade kladne prezentovať Vašu firmu. Neformálna atmosféra, dobrá zábava a únik od každodenného stresu napomáha k vytvoreniu pevnejších pút, vedúcim k lepšej spolupráci v budúcnosti.

Našim cieľom je pripraviť program, ktorý je realizovaný predovšetkým s ohľadom na komfort a spokojnosť Vašich firemných partnerov. Ponúkame prepracované a osvedčené programy, no zároveň sme otvorení zapracovať i Vaše konkrétne požiadavky a pripraviť tak plne originálny program.

Rodinný deň

Najkrajšou formou, ako sa možno zavďačiť svojim zamestnancom, firemným partnerom a hlavne ich rodinám je venovať im spoločný zážitok. Zlepšenie a posilnenie vzťahu zamestnancov k firme, ako i naklonenie si Vašich firemných partnerov, je zaručeným výsledkom darovania si spoločne stráveného času s ich rodinami.

Okrem tradične vedených aktivít pre deti rôznych vekových kategórií sa zameriavame na zostavenie programu, kde by svoj voľný čas trávili rodičia spoločne so svojimi deťmi. Dôraz je teda kladený na spoločné aktivity celej rodiny vo forme rôznych rodinných hier a súťaží.

Športový deň pre priateľov firmy

Ak chcete lepšie spoznať, či netradične odmeniť svojich zamestnancov, zvýšiť ich motiváciu a tým aj výkonnosť, celkovo zlepšiť atmosféru vo firme, tak práve Vám ponúkame deň plný športových aktivít, zábavy a dobrej atmosféry.

Váš športový deň zostavíme z množstva tradičných, aj netradičných športových hier, ktorých čaro spočíva v tom, že ich väčšina ľudí ešte nikdy nevyskúšala a tak nie je dopredu jasný favorit. Podporte súťaživého ducha svojich zamestnancov a výsledok v podobe zlepšenia kolegiálnych vzťahov je zaručený.

Každá nami usporiadaná akcia je šitá firme priamo na mieru, je jedinečná a nezopakovateľná.

Objednávky a podrobnejšie informácie na +421 908 331 449.

Fotogaléria